Hanspaulka podzim 2007 5.D

Kalendář  Výsledky/Tabulka  Rozpis  Křížová tabulka  Graf  Statistiky  Hráčská statistika    Info
1.W.C  
Blaž  
Blesk  
Indi  
Litr  
MVS  
Homog  
Onto  
Penco  
Libeň  
AG  
KFC A  
 1    Thu. 06.09.2007 17:00   1.W.C - Terasy KFC A   7 : 1     
 2    Thu. 13.09.2007 16:45   Terasy KFC A - Homogen 1.FC A   2 : 3     
 3    Thu. 20.09.2007 16:30   Blaženka spiders - Terasy KFC A   4 : 0     
 4    Thu. 04.10.2007 17:00   Terasy KFC A - Ontosport   4 : 5     
 5    Sun. 14.10.2007 12:30   Blesk VK B - Terasy KFC A   6 : 0     
 6    Thu. 18.10.2007 16:30   Terasy KFC A - Penco FC   4 : 5     
 7    Thu. 25.10.2007 19:30   Indiana Team - Terasy KFC A   5 : 4    Indiana Team - Terasy KFC A 5:4

POZN.: hriste: HANSP
 8    Sun. 04.11.2007 12:30   Terasy KFC A - Libeň SK   3 : 4     
 9    Thu. 08.11.2007 20:30   Litrpůl FC - Terasy KFC A   2 : 1     
 10    Sun. 18.11.2007 13:45   Terasy KFC A - AG Team   4 : 8     
 11    Thu. 29.11.2007 20:45   MVS Vršovice A - Terasy KFC A   6 : 0     
 
k výběru ligy    Poslední update soutěží: Monday, 27.09. 11:49
Doba načítání stránky: 0.0433 sek.
LMO 4.0 - Š 1997-2005 LMO-Group